Dětské dorty

Dětské dorty tvoří specifickou kategorii napříč všemi pečenými i nepečenými dorty. Nadchnout srdce dítěte je výzvou, protože jeho zklamání bývá čisté, upřímné a bohužel častokrát i nelítostné. Pokud se rozhodnete upéct dort dítěti, zapomeňte na módní trendy, designové prvky a řiďte se hlavně tím, co má vaše dítě rádo.

Jaké pohádky má rádo? Kdo je jeho oblíbeným hrdinou? Jaký má koníček? Jakou barvu miluje? Má rád ovoce anebo ne? To všechno vám napoví, kam svou představu při tvorbě dětských dortů směřovat.

Samozřejmě existují jisté trendy, které kopírují momentální populární pohádky, kterými jsou třeba Shrek, Spiderman anebo kočička Kitty, a pak zde máme také ještě typické dětské dorty jako: beruška , Krtkův dort anebo také fotbalový míč a mašinka, jenomže ty jsou pro změnu již nudné. V současné době jsou velice oblíbené marcipánové dorty ozdobené různými figurkami z marcipánu.

Při tvorbě dětských dortů se nesmíte bát popustit svou fantazii, v konečné fázi totiž nejde dítěti ani o precizní design dortu, jako o originální ztvárnění jeho milovaných činností, či hrdinů.


   Podobné recepty:

Napsat komentář

Báječně dorty naleznete taky na stránce www.prima-recepty.cz.
Nezapomeňte na den kdy se slaví datum svatý Valentýn, svátek všech zamilovaných. Přinášíme chutné recepty na saláty a zálivky.
Recepty na vánoční cukroví včetně fotografií a dalších tipů.
Pěkný blog s recepty na dorty a krásnými obrázky dortů.
Recepty online
Online kuchařkaVyzkoušejte ověřené recepty s fotkou na nejlepší dobroty z české kuchyně.
Vyzkoušejte nejlepší recepty na zákusky vhodné pro každou příležitost.
Vaření a pečení.

Přečtěte si nejnovější poker zprávy.

TOPlist