Dorty pro muže

Dort pro muže může být pěkným oříškem. Existují dva tábory, jeden se po sladkém může doslova utlouct a tu druhou byste klasickým dortem nejspíše urazili. Co je pro obě skupiny společné? Vytvořit originální dort pro muže je prostě celkem svízelné.

Klasickými dorty pro muže jsou dorty s mírně erotickou tématikou (dorty ve tvaru pozadí, penisů, vagín anebo poprsí), další várkou jsou koníčkové dorty (auta, fotbal, hokej, tenis, rybařina apod.) a třetí nejfrekventovanější skupinu sladkých dortů pro muže ztvárňují různé mužské neřesti (alkohol a kuřáctví).

I když je možná ztvárnění dortů pro muže poněkud náročné, šikovná pekařka s fantazií je schopná zrealizovat dort ve tvaru kuřete, které od toho živého bude na první pohled k nerozeznání.

Pro druhý tábor, tedy fanoušky masa, máme slané dorty, které je možno vytvarovat  do různých tvarů, jako například do pivních soudků, či pivních sklenic. Pokud si nevíte rady a hledáte inspiraci, stačí se jen porozhlédnout…


   Podobné recepty:

Napsat komentář

Báječně dorty naleznete taky na stránce www.prima-recepty.cz.
Nezapomeňte na den kdy se slaví datum svatý Valentýn, svátek všech zamilovaných. Přinášíme chutné recepty na saláty a zálivky.
Recepty na vánoční cukroví včetně fotografií a dalších tipů.
Pěkný blog s recepty na dorty a krásnými obrázky dortů.
Recepty online
Online kuchařkaVyzkoušejte ověřené recepty s fotkou na nejlepší dobroty z české kuchyně.
Vyzkoušejte nejlepší recepty na zákusky vhodné pro každou příležitost.
Vaření a pečení.

Přečtěte si nejnovější poker zprávy.

TOPlist