Zdobení dortů

Dorty můžeme zdobit celou řadou způsobů. Kromě modelování figurek z marcipánu, tvoření marcipánových i jiných polev, či využíváni plastových nebo přírodních ozdob, je dorty možné zdobit i dalšími způsoby.

Tyto speciální cukrářské technologie využívají ke zdobení dortů různé materiály a návody jak na ně jsou dostupné na různých internetových stránkách. Přesto k nejvyužívanějším materiálem ke zdobení dortů jsou krémy do dortů a šlehačka.

Jak zdobit dorty

Zdobení dortů probíhá podle vaší představy, kdy je vhodné si to, jak má dort vypadat nejprve nakreslit. Povrch dortu můžete zdobit různobarevnými polevami, ale také speciálními barvami, kdy na povrch namalujete nějaký obrázek. Pokud se bojíte, že nemáte tak jistou ruku, můžete si obrázek nejprve vytisknout a následně dort malovat podle předlohy. Pokud si ani takto nejste jisti svou dovedností, existuje celá řada šablon s nimiž velice snadno můžete dosáhnout velice efektivního a stylového zdobení dortů.

Kromě moderních technik můžete využít i tradiční techniky zdobení, kdy s pomocí zdobičky s různými tryskami a krémů do dortů můžete vytvořit velice efektivní vzory a obrazce.


 

   Podobné recepty:

Napsat komentář

Báječně dorty naleznete taky na stránce www.prima-recepty.cz.
Nezapomeňte na den kdy se slaví datum svatý Valentýn, svátek všech zamilovaných. Přinášíme chutné recepty na saláty a zálivky.
Recepty na vánoční cukroví včetně fotografií a dalších tipů.
Pěkný blog s recepty na dorty a krásnými obrázky dortů.
Recepty online
Online kuchařkaVyzkoušejte ověřené recepty s fotkou na nejlepší dobroty z české kuchyně.
Vyzkoušejte nejlepší recepty na zákusky vhodné pro každou příležitost.
Vaření a pečení.

Přečtěte si nejnovější poker zprávy.

TOPlist